Ви Гість.

Як розміщувати власні матеріали у системі «Творча майстерня вчителя»

(http://dorobok.edu.vn.ua)

 

Завантажити повний варіант покрокової інструкції
(редакція: березень 2016 року)

Будемо вважати, що ви вже виконали рекомендації розділу «Як користуватись», тобто зареєструвалися та отримали листа-відповідь на ваш запит про надання вам прав автора.

 

У меню «Доступі розділи» обирайте розділ, до якого ви бажаєте додати матеріал, наприклад розділ «Конкурсні матеріали». Ви побачите перелік усіх раніше створених підрозділів даного розділу та посилання «Додати підрозділ».

У формі, що з’явиться, вводите назву даного матеріалу, обираєте навчальний предмет, до якого має відношення навчальний матеріал, та обираєте рівень доступу

Ваші матеріали зможуть переглядати та завантажувати лише та категорія користувачів, яку ви обрали. "Не доступно ні для кого, крім автора" варто обирати, поки матеріал створюється. Потім режим доступу можна буде змінити. Натискаємо "Створити".

 У вас з’являється можливість завантажити файл з вашими матеріалами (про це пізніше) та посилання «Додати нову тему». Переходьте по цьому посиланню. Далі буде посилання «Додати нову статтю». Оберіть його та введіть назву нової статті, оберіть рівень доступу до неї, натисніть «Додати».У вас відкриється вікно текстового редактора, дуже схоже на WORD 2003. Вводьте текст свого матеріалу, можна використовувати буфер обміну напряму із локального документа, завантажуйте малюнки, використовуючи панель інструментів, що має підказки.

 


Активні користувачі за останні 15 хвилин: