Ви Гість.

Правила користування системою

Завантажити повний варіант покрокової інструкції
(редакція: березень 2016 року)


 «Творча майстерня вчителя» -  спільнота учителів м.Вінниці та Вінницької області. Систему створена у Лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій , що працює при фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці . Тут Ви знайдете напрацювання вчителів з різних предметів: конспекти уроків, методичні розробки, творчі і конкурсні матеріали тощо. Сподіваємося, представлена інформація буде цікавою і корисною для Вас.

Статус матеріалів у системі визначає їх власник (автор). В усіх випадках лише автор може змінювати (редагувати) матеріали. 

Той чи інший розділ, підрозділ, чи окремий матеріал може бути:


Якщо ви вирішили стати користувачем системи "Творча майстерня учителя" :

Пам’ятайте, матеріали розміщені, але недоступні, не приносять користі нікому. В основі сайту лежить ідея взаємодопомоги, тому не жалкуйте відкрити доступ до своїх напрацювань.Задати питання, залишити свої відгуки і побажання Ви можете в розділі "Зворотній зв’язок".

Удачі, усіляких гараздів, часу та сил на всі починання!

  Автори проекту - Лабораторія інформаційних та комунікаційних технологій

Більш докладно

Як зареєструватися?

Оберіть у меню зліва пункт «Реєстрація». Відкриється форма реєстрації. Після назв деяких пунктів стоїть *, ці пункти треба  обов’язково заповнити. Вказуйте правдиву інформацію, адже потім, якщо Ви захочете стати автором і розміщувати свої матеріали, саме ця інформація стане вирішальною.


 

Адресу і телефон можна не вказувати. Увага! Ця інформація може бути доступною іншим користувачам.

Введення логіна і паролю є обов’язковим. Логін – реєстраційне ім’я, записане латинськими літерами, може містити і цифри. Що це таке? У  банку для того, щоб підтвердити свою особу, потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. На сайті зазвичай для ідентифікації користувача вводиться логін та пароль, які користувач придумує сам. На нашому ресурсі на логін вводяться деякі обмеження: не менше 4-х і не більше 25 латинських символів. Подумайте над словом (комбінацією символів та цифр), яке Ви не забудете і яке асоціюється з Вами. Після входу можна буде змінити всі дані, крім логіна. У якості логіна можна ввести, наприклад, своє прізвище латинськими літерами.

Пароль також дуже важливий. На нашому сайті це від 2 до 20 латинських символів, що можуть містити і цифри. Краще, щоб на різних Інтернет-ресурсах (сайтах) були різні логіни і паролі. Увага! Запам’ятайте та нікому не повідомляйте пароль.

Повторне введення паролю вбереже від технічних помилок.

Поставте галочку у стрічці «Ви погоджуєтесь з правилами системи», натисніть «Зареєструватись».

Якщо Ви правильно заповнили форму (не пропустили жодного пункту для обов’язкового заповнення), то під шапкою сайту відобразяться Ваше прізвище, ім’я та по батькові. Наприклад, так:


 

Бажаєте, змінити введені при реєстрації дані або додати фотографію:

Тут у «Налаштуваннях» є посилання «Змінити фотографію профілю». 

 

За допомогою кнопки «Обзор» відшукайте файл на Вашому комп’ютері та натисніть на ньому. Підтвердіть зміну фотографії натиском на «Завантажити нову фотографію».

 

 

 

 

Бажаєте стати автором і розміщувати власні матеріали:

Заявка обробляється адміністратором протягом двох днів. Введення при реєстрації правдивої, а головне повної інформації (наприклад, щодо місця роботи, посади, фотографії) прискорить переведення у ранг автора.  Якщо Ви бажаєте доповнити дані, скористайтеся пунктом меню зліва «Налаштування».

 

Завантажити повний варіант покрокової інструкції
(редакція: березень 2016 року)Активні користувачі за останні 15 хвилин: