Ви Гість.

урок 2

Останнє редагування: 2015-01-08

Автор: Шнайдер Олена Петрівна

Урок 2

Тема. Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання й віднімання числа 7. Порівняння значень числових виразів

Мета:  закріпити й поглибити вивчений матеріал; формувати обчислювальні навички учнів; розвивати увагу й навички самоконтролю, творче мислення учнів; виховуватиінткркс до уроків математики.

Обладнання: ІКТ, предметні малюнки.

Хід уроку

І. Організація класу.                                                                                                                                                                                                                      -Діти, до нас на урок  завітав Гном.

 (Слайд 1)

 Він мені розповів,що давно мандрує світом  і впевнений, що саме ми йому допоможемо. Він приніс нам вузлик, який ніхто і ніде не міг розв’язати. Надіється на нас. Допоможемо йому?

ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення завдань уроку.

 -Діти, щоб розв’язати чарівний вузлик Гнома, нам треба виконати ряд завдань: (Слайд 2)

 

  1. Закріпити вивчені таблиці  додавання  І віднімання.

2. Повправлятися у розв'язуванні   прикладів і задач.

  1. Розвивати свої вміння порівнювати числові вирази.
  2. Бути  працьовитими,  старанними.

 

IІІ. Актуалізація опорних  знань і вмінь учнів

  1. Математична розминка (Слайди 3-7)

 

 

 

 

Молодці! (Слайд 8)

 

  1. Інтерактивний прийом «Мікрофон»   (Слайд 9)

На минулому уроці ми з вами складали таблиці додавання і віднімання числа 7  Давайте пригадаємо їх.

Діти розповідають таблиці додавання і віднімання числа 7.

  1. Усний рахунок. « Допомогаємо  зібрати яблука у корзинки»

(Слайд 10-11)

 

Молодці! (Слайд 12)

  1. Каліграфічна хвилинка з логічним навантаженням.. (Слайд 13-15)

Розташуй числа в правильному порядку і запиши   8,3,4,2,9,0,5,7,10,6,1

Молодці ! (слайд 16)

IY. Закріплення вивченого матеріалу (Слайд 17)

  1. Знайдіть значення виразів (Слайд 18)

 3+7-6

2+6-7

10-7+4

8-6+7

5-3+6

9-7+5

2.Фізкультхвилинка (Слайд 19)

3. Робота над задачами.

Задача 1. (Слайд 20-21)

Гном пішов до лісу і назбирав там 5 грибів  і 3 жолуді. Скільки всього грибочків і жолудів  зібрав Гном?

— Що означають числа 5 і 3?

—Повторіть умову  задачі?

— Що  запитують в задачі?

— Як дізнатись, скільки всього грибочків і жолудів зібрав Гном?

— Складіть приклад-розв’язання задачі.

 Задача 2.

Складіть задачу за малюнком. (Слайд 22)

 Молодці! (Слайд 23)

4. Фізкультхвилинка

 5. Порівняння виразів   ( Слайд 24)

 Перевірка (Слайд 25)

 Молодці! (Слайд 26)

6. Робота з геометричним матеріалом (Слайд 27)

Практичне завдання (Слайд 28)

 Накресліть відрізок   менший за 9см,   але більший за 7 см.

  Y. Підсумки уроку (Слайд 29)

1).Продовж речення:

-Сьогодні на уроці я навчився…

Мені найбільше сподобалось…

2). Гномик дякує вам, що допомогли розв’язати вузлик.

Ці аплодисменти для вас!  (Слайд 30)

 

 

 

 

Активні користувачі за останні 15 хвилин: